Nem elég publikálni!
Az orvosi szakirodalomban közölt esetleírások a gyógyszerbiztonsági értékelés fontos forrásai. A szerzők többsége azonban sajnos nincs tisztában azzal, hogy a publikált mellékhatásokat nem elég közölni, azokat jelenteni is szükséges a hatóságnak vagy a gyártóknak.
