Savcsökkentőket vont ki a forgalomból az OGYÉI

Savcsökkentőket vont ki a forgalomból az OGYÉI

Kivonta a forgalomból, és egyben felfüggesztette több, a gyomorsav túlzott termelődését gátló szer forgalmazást az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI).