A Mohácsi Rendőrkapitányságon egy gyógyszertár tulajdonos feljelentése alapján március 26-án indult büntetőeljárás, melynek során a bólyi férfi elmondta, hogy az év elején esedékes adóbevallás kapcsán elvégzett könyveléskor tűnt fel a nagyobb összegű hiány. Ezt követően figyelni kezdte az üzleteiben lévő kasszagépeket, melyek fiókjaiban elhelyezett bevételekből rendszeresen kisebb összegek tűntek el.
A rendőrök a feljelentést követő néhány órán belül elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 64 éves alkalmazottat, akitől az elfogásakor egy pénztárcában tárolva több százezer forintot foglaltak le. A feltételezett elkövető gyanúsítotti kihallgatásakor feltáró jellegű, beismerő vallomást tett, írja a lap.
