Becsült olvasási idő: 0 perc
Ráfizetnek a gyógyszercsomagokra

Amerikai szövetségi hatóságok azzal vádolják a FedExet, hogy csak receptre kapható gyógyszereket szállított illegális online gyógyszertáraknak – írja a Napi Gazdaság.

A gyanú szerint a világ egyik vezető csomagszállító cége fájdalomcsillapítókat, nyugtató tablettákat és szorongás elleni pirulákat továbbított volna internetes zugpatikáknak. A büntetés az illegális értékesítésből származó bevétel kétszeresére rúghat. A társaság azzal védekezik, hogy nem lehet felelőssé tenni az általa szállított napi 10 millió csomag tartalmáértolvasható a napigazdasag.hu-n.

Kvízek
Kiemelt rovataink