Az elmúlt évben a pályázók közül a szegedi Kígyó Patikának ítélte oda a szakmai zsűri az év „Kiváló Gyógyszertára” elismerést. Az idei pályázatokat 2015. július 15-ig küldhetik be. S akik idén döntenek a díjról: Prof. dr. Kovács Árpád egyetemi tanár, a Magyar Közgazdasági Társaság elnöke, Prof. dr. Fülesdi Béla tanszékvezető egyetemi tanár, az Egészségügyi Szakmai Kollégium elnöke, Prof. dr. Szökő Éva, a Magyar Gyógyszertudományi Társaság elnöke, Prof. Dr. Kosztolányi György egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia orvosi osztályának elnöke és Dr. Velkey György, a Magyar Kórházszövetség elnöke.
További részleteket az mkgy.hu-n találnak.
