
A betegektől visszagyűjtött gyógyszerek tekintetében egyidejűleg elrendelték a betegek kártalanítását. A gyógyszer forgalomból való kivonásának, visszagyűjtésének a költségei – ideértve a betegek kártalanítását is – a forgalomba hozatali engedély jogosultját terhelik, közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ.
A határozat IDE kattintva tölthető le.
