Becsült olvasási idő: 0 perc
Farmakobotanikai terepgyakorlat – 2019. ősz

Őszi farmakobotanikai kirándulásra invitálja az érdeklődőket a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság (MGYT).

A túrát a Budai-hegységben tartják 2019. október 12-én a Budapest Normafa – Budakeszi útvonalon.

Találkozás: Normafa autóbusz végállomáson 2019. október 12.-én 10.00 órakor.

Kérik, hogy a részt venni szándékozók regisztráljanak az MGYT Titkárságán Deák-Závori Katalin elérhetőségein ([email protected]).

Kvízek
Kiemelt rovataink