Becsült olvasási idő: 0 perc
Budapesti gyógyszerész-orvos fórum

Az MGYK és a MOK budapesti szervezetének szeptember 27-ei közös fórumán az e-recept rövid ismertetése mellett a november 1-ig elvégzendő feladatok áttekintésére és megbeszélésére is lehetőség nyílik.

Hogyan tovább orvosi gyógyszerrendelés? Hogyan tovább gyógyszerexpediálás? A rendezvénnyel az új rendszer zökkenőmentes bevezetését igyekeznek elősegíteni.

Helyszín: Szent Imre Gimnázium Díszterme, 1114 Budapest, Villányi út 27.

Időpont: 2017. szeptember 27., 15:00 – 18:00 óra

Téma: A gyógyszerészet legújabb kulisszatitkai

Program: Elnöki bevezető – dr. Albert István (MOK) és dr. Hetényi László (MGYK )

Eredeti gyógyszerek kutatás a közelről : dr. Laszlovszky István (Richter Gedeon Nyrt.)

Az e-recept már e-recept ? ( Az e-recept a felíró orvos szemszögéből , Az e-recept az expediáló gyógyszertár szemszögéből): EESZT Fenntartási és Üzemeltetési Főosztály munkatársai

Kvízek
Kiemelt rovataink