Dr. Nagy Sándor, az Országos Vérellátó Szolgálat szakmai főigazgató-helyettese a HírTV Magyarország élőben extra című műsorában elmondta, a súlyos állapotban lévő Covid-19 beteg a harmadik adagot kapta meg a készítményből, és egyelőre úgy tűnik, hogy biztatóak a laboratóriumi eredmények alapján az előjelek. Mivel a külföldi tapasztalatok szerint napok, vagy akár hetek is eltelhetnek, míg a kezelés nyomán javul a beteg állapota, elhamarkodottan nem nyilatkoznának az eredményekről.
Egy vérplazmadonortól levett mennyiségből három adag gyógyszert tudnak előállítani.
